برای پسردار شدن چه باید کرد؟

برای پسردار شدن چه باید کرد

با وجود اینکه دختر و پسر فرقی ندارد, اما برخی از خانواده ها به یکی از آنها تمایل بیشتری دارند, برای اینکه جنین شما تبدیل به نوزاد پسر شود راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها تنظیم دقیق ر ژیم غذایی است

از جمله راه های تشخیص جنسیت جنین، انجام تست های غربالگری و کاشت جنین فریز شده توسط متخصصان است، اما اگر می خواهید به شیوه طبیعی، بدون خطر و هزینه های بالای درمانی جنسیت نوزاد خود را انتخاب کنید، می توانید با خوردن این مواد خوراکی به خواسته خود برسید.کارشناسان توصیه می کنند زن و شوهرهایی که فرزند پسر می خواهند باید از مدت ها قبل از اقدام به بارداری ر‍ژیم غذایی خاصی را رعایت کنند، البته خوردن این خوراکی ها تضمین ۱۰۰ درصدی برای تولد نوزاد پسر نیست و تنها براساس اطلاعات آماری می تواند به تشکیل نطفه پسر کمک کند.از جمله خوراکی های مفید برای تولد نوزاد پسر می توان موارد زیر را نام برد:مرکبات: از بین این میوه های خوشمزه می توان پرتقال، لیموترش، لیموشیرین و گریپ فروت را نام برد که برای حفظ سلامت بدن، تقویت سیستم ایمنی و افزایش قدرت بارداری مفید است.درعین حال کارشناسان هشدار می دهند که خوردن آبمیوه های صنعتی برای سلامت بدن فایده ندارد و تنها باعث بالارفتن قند خون می شود.
موز: این میوه نیز حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی برای بدن است و براساس تحقیقات زنانی که قبل و در اوایل بارداری هر روز موز مصرف کرده به احتمال بیشتری صاحب فرزند پسر شده اند، موز حاوی مقادیر بالایی از پتاسیم و درصد پایینی از کالری است که می تواند در تشکیل نطفه پسر مفید باشد.

غلات صبحانه: مصرف غلات صبحانه به همراه شیر نیز یکی دیگر از راه های تولید نطفه پسر است، کارشناسان اعتقاد دارند زنان بارداری که هر روز غلات صبحانه غنی شده مصرف می کنند بیشتر صاحب فرزند پسر می شوند.

کارشناسان دلیل این امر را دارا بودن مقادیر زیادی از انواع ویتامین و مواد معدنی در این خوراکی و تامین نیاز بدن مادر می دانند که سبب تولد نوزاد پسر می شود.
خوراکی های نمکی: با وجود مضر بودن نمک برای سلامت بدن، اما تحقیقات نشان داده است که مصرف خوراکی های حاوی نمک می تواند بر شکل گیری نطفه پسر موثر باشد، کارشناسان توصیه می کنند با در نظر گرفتن فشار خون تحت نظارت پزشک، مادر می تواند در اوایل بارداری نمک مصرف کند و پس از شناسایی جنسیت نوزاد دیگر نیازی به مصرف نمک زیاد نیست، زیرا می تواند سبب بیماری های شدید و آسیب به مادر و جنین شود.

قارچ: این ماده پروتئینی پرخاصیت نیز یکی از مواد مغذی برای سلامت مادر و جنین است. قارچ حاوی مقادیر بالایی از ویتامین D، پتاسیم، سلنیوم و نیز ویتامین های گروه B است.

کارشناسان به بانوانی که خواهان فرزند پسر هستند، توصیه می کنند مصرف قارچ را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهند مشروط بر اینکه به این ماده خوراکی حساسیت نداشته باشند.
گلوکز و خوراکی های شیرین: خوراکی های حاوی قند و شکر نیز می توانند در تشکیل نطفه پسر موثر باشد، کارشناسان دریافتند خوردن این نوع خوراکی ها باعث تولد نوزاد پسر با درصد بالایی می شود، هرچند که احتمال ابتلا به بیماری دیابت بارداری و ابتلای همیشگی به این بیماری نیز وجود دارد.

در نهایت خوردن خوراکی های حاوی روی مانند جگر و گوشت گوساله، کدوتنبل، گوشت بره، هندوانه، پودر کاکائو و گندم می تواند در تولد نوزاد پسر موثر باشد.منبع: howtoconceiveaboynaturally


باشگاه خبرنگاران جوان

0

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

error: Content is protected !!