تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

کلینیک پوست و مو و زیبایی رز یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که خدماتی بی نظیر و حرفه ای را در رابطه با خدمات پزشکی زیبایی در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. تزریق ژل لب طبیعی، تزریق بوتاکس و لیزر مو های زائد از جمله این موارد می باشند که با هماهنگی یک جلسه مشاوره اختصاصی برای بیماران و پزشک متخصص، مشاوره های لازم در اختیار افراد قرار می گیرد.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

تزریق ژل لب

همانطور که می دانید برخی از افراد به طور طبیعی دارای لب هایی نازک می باشند. لب های نازک ظاهر جذابی ندارد و در اغلب موارد ممکن است با سایر اجزای صورت همخوانی نداشته باشد. یکی از راهکار های علم پزشکی زیبایی تزریق ژل لب طبیعی است که حجم لب را افزایش داده و زیبایی منحصربفردی به آن می بخشد.

پرکننده هایی که برای تزریق ژل لب مورد استفاده قرار می گیرند اغلب شامل کلاژن و اسید هیالورونیک هستند که علاوه بر حجم دهی به ناحیه سبب از بین رفتن چین و چروک های پوست نیز می شود و در جوانسازی نقش فوق العاده ای را ایفا می کند.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

مدت تأثیر تزریق ژل لب طبیعی چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری و تاثیرگذاری تزریق ژل لب طبیعی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. نوع ژل مورد استفاده و تکنیک تزریق کردن آن دو مورد مهم می باشند که اثر مستقیم بر ماندگاری آن می گذارند. در حالت کلی شش ماه اول بهترین ماندگاری را دارد اما متاسفانه به تدریج از شدت آن کاسته خواهد شد و احتمالا فرد نیاز به تزریق های بعدی را حس خواهد کرد.

تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو و زیبایی رز

بوتاکس که نام دیگر سم بوتولینوم می باشد از جمله دارو هایی است که جهت فلج کردن فعالیت یک ماهیچه از آن استفاده خواهد شد. باید دقت داشت که تزریق بوتاکس حتی در میزانی بسیار پایین و اندک برای انسان ضررات فاجعه باری را به همراه خواهد داشت. بدین ترتیب پزشکان زیبایی در تزریق این سم که دز کشنده آن با دز درمانی اش دارای اختلاف مقدار می باشد دقت عمل بسیار بالایی را به خرج می دهند.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

کاربرد های تزریق بوتاکس

کاربرد های تزریق بوتاکس بیار متفاوت است. در درجه اول از آن جهت رفع چین و چروک های پوستی و صورت استفاده می شود به همین علت طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در مورد سایر کاربرد ها می توان به محو خط اخم، خط لبخند، خط های نواحی اطراف چشم و دیگر چروک های صورت اشاره نمود. جالب است بدانید که تزریق بوتاکس در کنترل نمودن اسپاسم عضله، عرق کردن بیش از حد طبیعی و میگرن مزمن نیز اثر چشمگیری دارد.

لیزر مو های زائد

لیزر مو های زائد که با ایجاد حرارت و گرم کردن فولیکول های مو همراه است سبب ایست رشد مو های زائد ناحیه می شود. همانطور که می دانید فولیکول های مو دقیقا در زیر پوست قرار دارند که اگر بتوان آن ها را بصورت اصولی از بین برد می توان رشد مو ها را متوقف نمود. زمانی که از لیزر مو های زائد استفاده می شود پس از مدت کوتاهی ضعیف تر شدن رشد مو و روشن شدن پوست ناحیه کاملا برای فرد واضح و قابل مشاهده خواهد بود.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

اگر فرد جلسات لیزر درمانی را ادامه دهد مسلما نتایج بسیار خوبی را بدست می آورد. واکنش بدن به لیزر درمانی نیز دارای اهمیت بالایی می باشد. اکثرا افرادی که از این روش استفاده می کنند نتایج خوب و رضایت بخشی را دریافت کرده و به درمان ادامه می دهند. لیزر مو های زائد از بهترین گزینه های موجود برای رهایی از شر مو های اضافی بدن است که نتایج آن ماندگار و طولانی می باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز

کلینیک پوست و مو رز جهت انجام خدمات زیبایی بخصوص تزریق ژل لب طبیعی بهترین نمونه از پرکننده های لب را برای بیماران خود انتخاب خواهد کرد. در ادامه یک پزشک متخصص و باتجربه این ژل را به میزانی که لازم است به ناحیه تزریق می کند.

علاقه مندان به زیبایی باید حتما توجه کنند که تعداد زیادی از کلینیک های غیرمعتبر وجود دارند که به علت تزریق بیش از حد مجاز ژل، زیبایی صورت فرد را به خطر انداخته اند و عارضه هایی غیرقابل جبران را به بار آورده اند. در نتیجه مراجعه به یک کلینیک تخصصی و شناخته شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

آدرس وب سایت : https://rozclinic.com

0

دیدگاه‌تان را بنویسید:

*

code

error: Content is protected !!