جلوگیری از ترددهای غیرمجاز به ایلام/ مرز مهران بسته است

به گزارش خبرنگار مهر، جهانگیر رستم زاد ظهر سه شنبه در جلسه ستاد عملیاتی کرونا در با اشاره به بسته بودن مرز مهران برای تردد زوار اربعین، افزود: تمامی ترددها به صورت هوایی انجام می‌شود و تردد زمینی زوار اربعین در مرزهای کشور از جمله مرز مهران وجود ندارد.

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از تجمعات احتمالی در مهران، باید در ورودی‌های استان و دیگر استان‌ها از حرکت زائران جلوگیری شود، در این زمینه باید لایه‌های مختلف در استان برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مهران شکل بگیرد.

معاون استاندار ایلام اضافه کرد: اقدامات خوبی برای پیشگیری از کرونا در استان ایلام انجام شده ولی همچنان در بحث آرامستان های در استان مشکل وجود دارد.

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا استان با اشاره به اینکه آرامستان های ایلام همچنان پاشنه آشیل کرونا در ایلام هستند، ابراز کرد: باید در این زمینه همه دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها فرهنگ سازی کنند تا از شیوع کرونا در استان جلوگیری شود.

رستم زاد با اشاره به اینکه وضعیت کرونا در استان کمی بهتر شده است، افزود: این مسئله نباید باعث ساده انگاری مردم شود چون ورود پیک‌های بعدی در استان هم وجود دارد، بنابراین مسئولان همچنان برای پیشگیری از کرونا و اجرای مصوبات پای کار باشند.

error: Content is protected !!