سرپرست جدید دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت منصوب شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر نفیسه حسینی یکتا را به‌عنوان سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.
متن این حکم به‌شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر نفیسه حسینی یکتا

عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی به‌موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌‌شوید. امید است با اتکال به خداوند بزرگ و بهره‌گیری از تجربه و دانش اندیشمندان در دانشگاه‌‌های علوم پزشکی و دیگر مراکز علمی و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، همچنین تجربه و راهکارهای دیگر کشورهای موفق در بهره‌مندی از طب سنتی خویش و پیروی از مشی اعتدال دولت تدبیر و امید در این مسئولیت خطیر مؤید باشید.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر شمس اردکانی در مدت تصدی مسئولیت مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل قدردانی کرد؛ متن این پیام به‌شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدرضا شمس اردکانی

با سلام و احترام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌‌فرماید لذا بدین‌وسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل صمیمانه تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

توفیق جنابعالی را در خدمت به مردمان این سرزمین در مناصب و جایگاه‌‌های دیگر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

انتهای پیام/+

0
error: Content is protected !!