۷ کرونایی دیگر در کرمان

کرونا

مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه با مثبت شدن آزمایش هفت بیمار کرونایی در این استان تعداد بیماران مبتلا به این بیماری به ۲۵ نفر رسید گفت: ۲۰ نفر از این تعداد در بیمارستان‌ها بستری و پنج نفر به صورت سرپایی در منازل تحت مراقبت هستند.

به گزارش ایرنا، مهدی شفیعی روز دوشنبه در نشست خبری با محوریت ویروس کرونا افزود: تاکنون سه نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان کرمان بهبود یافته اند.

وی اظهار داشت: از هفت بیمار جدید مبتلا به کرونا در کرمان ۲ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری و پنج مورد نیز به صورت سرپایی ویزیت شده اند.

مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار تصریح کرد: یک مورد از این تعداد فرئی ۲۸ ساله است که دارای شغل آزاد بوده و به دلیل ضرورت‌های شغلی هفته گذشته به تهران سفر کرده و بعد از سفر دارای علائم ریوی و تنفسی شده است.

وی گفت: نفر دوم نیز مرد ۷۶ ساله‌ای است که دارای بیماری زمینه‌ای ریوی بوده و بیشتر در منزل ساکن و به دلیل سرکشی خویشاوندان دچار ابتلا به کرونا شده است.

شفیعی تاکید کرد: یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا در کرمان در آی سی یو بستری است.

مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه کرمان در هفدهمین روز از شیوع کرونا در کشور وضعیت سفید داشت تصریح کرد: با توجه به گردش ویروی روز به روز بر تعداد مبتلایان به کرونا در کرمان افزوده می‌شود.

error: Content is protected !!