Med2Life دریچه ورود به دنیاى مدرن پزشکى در سریعترین زمان و کمترین هزینه

همانطور که ما برای کارهای حقوقی نیاز به مشاور حقوقی داریم و یا برای فعالیت های اقتصادی، نیاز به مشاور اقتصادی داریم، برای بهتر زندگی کردن و سلامت که مهمترین هدف زندگی هست احتیاج به مشاور سلامت داریم.

تصور بیشتر افراد بر این است که ابتدا باید بیماری گریبانگیر شخص شود و سپس به پزشک مراجعه کنیم ولی اصول اساسی سلامت ،مشاوره با پزشک برای سلامت ماندن است و ما سعی می کنیم در Med 2 life بتوانیم مشاور سلامت باشیم که با علم پیشرفته پزشکی فردمحور افراد را با سلامتی هر چی بیشتر آشنا کنیم.   در ادامه تو ضیحات مختصری را از زبان خالق این سایت  و در باره چگونگی کار آن مرور می کنیم.

Med2Life دریچه ورود به دنیاى مدرن پزشکى در سریعترین زمان و کمترین هزینه

به چه علت این ایده در جهان مورد استقبال بى نظیر قرار گرفته؟

خالق MED2life  مهندس شروین حمزه لو: در کشورهاى پیشرفته محوریت زندگى انسانها مبنا بر سلامت ، تغذیه مناسب ، ورزش ، مشاوران پزشکى، بر نامه ریزى شده است

ما توانسته ایم با med2life مشاوره پزشکى فرد محور که حتى در این کشورها پزشکى نوین نامیده میشود را به منازل ببریم، و به صورت ساده در دسترس انسانها قرار بدهیم.

و وجه تمایز  ما در med2life  با سایر سایت های پزشکی این است که فارغ از اینکه med2life  کلینیک تخصصی بیماریهای خاص مانند سرطان  و بیماریهای ژنتیکی می باشد،ما موفق شدیم راههای درمان تمامی بیماریها که شامل بیماریهای خاص و یا غیرخاص می باشد را به افراد ارائه نماییم و تمامی بیماریها و حتی مشاوره پزشکی را زیر پرچم med2life گردآوری نماییم.

آیا ریشه کنى سرطان یک جمله تبلیغاتى است؟

سونامى سرطان را با MED2LIFe کنترل کنیم

شروین حمزه لو: تقریبا تمامى سرطانها اگر به سرعت شناسایى شود و بیمار تحت درمان پزشکى به صورت فرد محور قرار بگیرد ، بیمارى تحت کنترل قرار می گیرد. متاسفانه زمانى بیمار از بیمارى خود اطلاع پیدا مى کند که بیمارى بیمار را تحت کنترل قرار داده است. در صورتى که همه مى توانند با تستهاى ژنتیکى که ما در اختیار آنها قرار مى دهیم از سلامتى خود و یا بیمارى آگاه بشوند و در صورت لزوم از بهترین روشهاى درمانى فرد محور براى خود بهره ببرند، MED2LIFe به صورت یک مشاور پزشکى در طول تمامى دوران درمان به بیمار مشاوره پزشکى مدرن روز دنیا را مى دهد.

کادر پزشکى و متخصص در ME2LIFe در زمینه هاى درمان بیماریهاى خاص در دنیا سابقه هاى درخشانى دارند و این متخصصین به رهبرى پروفسور کریم نیرنیا با وسواس خاصى در کنار هم قرار گرفته اند.

از ویژه گیهاى خاص MED2LIFe قرار گرفتن تمامى بیماریها در زیر یک فرمت مى باشد و مربوط به یک بیمارى خاص نمى باشد و بیمار مى تواند در مورد تمامى بیماریها از متخصصین مربوطه راهنمایى لازم را بگیرد.

تله مدیسین به معنای “پزشکی از راه دور ” است .طبق تعریف ITU ، تله مدیسین عبارتست از ” عمل مراقبت پزشکی با استفاده از ارتباطات صوتی تصویری”

فراموش نکنید تله مدیسین ،و پزشکى فرد محور آینده پزشکى در دنیا خواهد بودو MED2LIFE دریچه ورود به این علم در دنیاى مدرن پزشکى مى باشد.

راز سلامت،آگاهى به موقع و جلو گیرى از بیماریست و MED2LIFEراز سلامتى است

خوب زندگى کردن و سلامتى حق مسلم تمام انسانها مى باشد، شروین حمزه لو خالق MED2LIFE اظهار امیدوارى کرد که فرهنگ سلامت زندگى کردن را بتوانیم در ایران سرلوحه زندگى تک تک ایرانیان قرار دهیم و با فرهنگ سازى درست با بیماریهاى خاص مبارزه کنیم.

Med2life زاده خلاق دانشمندان و مهندسان ایرانى

Med2life بهترین سلاح براى مبارزه با بیماریهاى خاص

0
error: Content is protected !!