آیا پماد ام جی برای درمان بواسیر مناسب است؟

امروزه بسیاری از افرادی که به بیماری های مقعدی دچار می شوند می خواهند با استفاده از پماد آن را درمان نمایند. یکی از بهترین راه های درمان بواسیر، پماد ام جی می باشد.

 آیا پماد ام جی برای درمان بواسیر مناسب است؟

معرفی پماد ام جی برای درمان بواسیر

بیماری بواسیر یکی از بیماری هایی می باشد که در صورت رشد امکان دارد همراه با درد و خونریزی باشد.شما زمانی که به این بیماری دچار می شوید می توانید با استفاده از روش های متنوع این بیماری را درمان سازید.

 یکی از بهترین روش های درمان بواسیر این است که از داروهای شیمیایی استفاده کنید. یکی از این داروها که محبوبیت بسیار زیادی دارد و افراد از آن نهایت استفاده را می برند پماد ام جی می باشد.

این پماد دارای ترکیبات بسیار عالی و بی نظیری می باشد که در درمان بواسیر نقش مهمی را بر عهده دارد. شما زمانی که به این بیماری دچار می شوید باید سریعا نسبت به درمان آن اقدام کنید. در صورت بی توجهی آن رشد زیادی پیدا می کند و شما را بدون شک آزار می دهد. از جمله مهمترین و بهترین داروهای طبیعی که شما می توانید از آن استفاده کنید پماد ام جی می باشد.


ویژگی های مهم پماد ام جی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که پماد ام جی دارد در این است که با استفاده از گیاه آن را تولید کرده اند. در واقع باید بدانید پایه اصلی آن از گیاه است که روی درمان بواسیر نقش مهمی را بر عهده دارد و مزیت های آن هم زیاد می باشد.

 این پماد را می توانیم به عنوان پماد ضد قارچ، ضد باکتری، ضد التهاب و قابض بدانیم. بر همین اساس باید بدانید که این بیماری را در کمترین زمان درمان می کند. از آنجایی که این پماد یکی از مهمترین مزیت هایش قابض بودن می باشد با استفاده از آن عروق بواسیر هم به طور کلی از بین می رود.


چگونه می توانیم از پماد ام جی برای درمان بواسیر استفاده کنیم ؟

استفاده کردن از پماد ام جی برای درمان بیماری بواسیر شرایط خاصی دارد. شما باید بدانید تنها آن دسته از افرادی که بیماری شان درجه یک و یا دو می باشد می توانند از این پماد نهایت استفاده را ببرند. روی این پماد تحقیقات بسیار زیادی صورت گرفته است و بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده اند که ام جی یون های منقبض کننده ای دارد.

همین یون ها هستند که التهاب و درد را از بین می برند. شما با استفاده از این پماد می توانید به مرور زمان بیماری خود را به طور کلی از بین ببرید. شما برای استفاده از این پماد باید دو الی سه بار در طول روز آن را به ناحیه مقعد خود بمالید. دقت داشته باشید برای استفاده از این پماد بهتر است که با پزشک خود مشورت کنید. او به خوبی می داند شما چه مقدار باید از این پماد استفاده کنید.

آیا پماد ام جی برای درمان بواسیر مناسب است؟

پزشک بیماری بواسیر شما را مورد معاینه قرار می دهد و شدت آن را به خوبی مورد بررسی قرار می دهد. در صورتی که شدت آن زیاد بالا نباشد به شما استفاده از پماد ام جی و یا پمادهای دیگر را پیشنهاد می دهد.

شما باید بنابراین برای استفاده از این پماد با پزشک مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند. با استفاده از این پماد می توانید بیماری خود را درمان سازدی و خونریزی و درد مقعد و بواسیر را هم کاهش دهید، بنابراین مزیت های زیادی در این پماد وجود دارد.

 

میزان تاثیر پماد ام جی برای درمان بواسیر

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد پماد ام جی وجود دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید این است که بیشتر آن را برای بواسیرهای درجه یک و یا دو مورد استفاده قرار می دهند. در برخی از مواردی که بیماری شما شدت زیادی دارد از این پماد استفاده زیادی نمی شود. بر همین اساس شما بهتر است برای استفاده از این پماد برای درمان بواسیر با پزشک خود مشورت کنید تا درجه بواسیر شما را مشاهده کرده و مصرف آن را برای شما تجویز کند.

اگر شما به بواسیر درجه سه مبتلا شوید باید با استفاده از لیزر آن را از بین ببرید. دقت داشته باشید که شما هرگز نمی توانید برای بیماری درجه سه از این پماد استفاده کنید.

درمان های پزشکی و جراحی بواسیر

این نوع درمان ها معمولاً برای موارد حاد از عمل بواسیر یا هموروئید توصیه می شوند و شامل انواع زیر هستند:

بستن رگ: یک بند لاستیکی به دور بواسیر بسته می شود تا ورود جریان خون به آن را متوقف کند. پس ازچند روز، بواسیرها و بند لاستیکی خشک و چروک شده و می افتند، اما ممکن است هفته ها طول بکشد تا ناحیه ی آسیب دیده به طور کامل درمان شود. این مرحله معمولاً بسیار دردناک و همراه با خونریزی است.

تصلب درمانی: یک محلول شیمیایی به داخل رگ تزریق می شود تا بواسیرها را جمع کرده و کوچک کند.

انعقاد: از یک لیزر برای سوزاندن و جمع کردن بافت های بواسیری استفاده می شود.

بواسیر برداری: این روش معمولاً زمان سقوط و پایین افتادن بواسیرها استفاده میشود. این روش به صورت عمل جراحی انجام می شود که نیاز به بستری شدن دارد.

بیماری هموروئید، درمانهای مختلفی دارد که بهترین آن درمان بواسیر با عمل لیزر می باشد البته در کلینک های معتبر.

آیا پماد ام جی برای درمان بواسیر مناسب است؟

خدمات کلینیک تهرانی شامل درمان کلیه بیماری های نشیمنگاهی مانند، بواسیر، شقاق، کیست مویی، فیستول، زگیل و آبسه مقعدی، با استفاده از لیزر ( بدون درد و دوران نقاهت ) و تحت نظر پزشک متخصص می باشد. هدف اصلی این مرکز درمان قطعی و رضایت کامل بیمار می باشد. تمامی کادر درمانی و تجهیزات برای رفاه حال شما عزیزان همیشه در بهترین حالت آماده خدمت رسانی هستند.
از خدمات کیلینیک تهرانی ما مشاوره بگیرید

آدرس ما :میدان ونک، خیابان ملاصدرا، مابین خیابان شیرازی و شیخ بهائی، پلاک ۱۴۶، طبقه دوم، واحد ۳ و ۴

برای گرفتتن وقت مشاوره یا وقت ویزیت برای درمان بیماری با شمارهای ۰۹۱۲۰۲۲۵۹۵۴ ۰۲۱۸۸۷۷۹۱۴۸ ۰۲۱۸۸۸۵۶۹۷۲ تماس بگیرید .

  ساعت پاسخگویی : از ۸ صبح لغایت ۱۱ شب

0
error: Content is protected !!