ساخت نخستین فیلم سینمایی با موضوع «ایران همدل» در استان گیلان

به گزارش خبرنگار مهر، عباس اهرابی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت این فیلم سینمایی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل دچار آسیب شدند، تصریح کرد: متأسفانه طی یک سال گذشته بسیاری از خانواده‌ها در این زمینه آسیب دیده‌اند.

وی با بیان اینکه خیرین و نیکوکاران کشور به ویژه مردم نوعدوست گیلان با پیوستن به پویش ایران همدل، نسبت به گره گشایی از آسیب دیدگان ناشی از این بیماری اقدام کردند، افزود: مردم در این دوران نیز همچون تمامی مقاطع سخت گذشته در کنار یکدیگر بودند و شکوهی از مواسات و همدلی را به نمایش گذاشتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان، اعتماد مردم و پیوستن آنها به پویش ایران همدل را یکی از بزرگترین سرمایه اجتماعی این نهاد دانست و عنوان کرد: رسالت قدردانی از این عمل خیرخواهانه وظیفه این نهاد است.

اهرابی در ادامه با اشاره به تولید فیلم سینمایی «رفقای اورژانسی»، افزود: اولین فیلم سینمایی کشور در خصوص کرونا و بازتاب احسان و نیکوکاری مردم، با عنوان «رفقای اورژانسی» در استان گیلان در حال ساخت است.

وی، اضافه کرد: این فیلم، تصویر گر بخشی از شکوه ایثار مردم در گره گشایی نیازمندان در قالب پویش ایران همدل است.

لازم به ذکر است فیلم سینمایی «رفقای اورژانسی» به کارگردانی برادران صیدخانی و با بازی تعدادی از هنرمندان کشور و استان در استان گیلان در حال ساخت است.

error: Content is protected !!