افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون به نام شهید مدافع سلامت البرز

سردار حیدرنیا ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه پایگاه واکسیناسیون شهید پیران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دفاع مقدس هر ساله در این زمان و تاریخ یادآور دلاور مردی‌های مردان مردی می‌اندازد که شیران روز و زاهدان شب بودند.

وی با بیان اینکه رزمندگان با ایثار، شهادت، مجاهدت و تلاش خالصانه و فقط برای رضای خدا و صیانت از نظام پای در جبهه‌ها گذاشتند، تصریح کرد: بسیاری از آنان از سوی خداوند متعال گلچین و اکنون در اعلی علیین مهمان خدا هستند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بیان کرد: امروز امنیت، اقتدار و آبرویی که این نظام و انقلاب دارد به برکت خون پاک شهدای والا مقامیست که همه و همه ناظر و آگاه بر کردار و عملکرد ما هساند.

وی با بیان اینکه بسیج یادگار امام عظیم الشان ماست، خاطرنشان کرد: بسیج یک، یکدانه ایست که هر کجا در هر نقطه از این مملکت و نظام و در بلاد مسلمین مشکلی بوجود می‌آید، خالصانه وارد صحنه می‌شود و به مانند سیلی مشکلات را برطرف می‌کند.

سردار حیدرنیا گفت: شاید زمانیکه امام راحل (ره) آن فرمان الهی تشکیل بسیج دهها و بیست میلیونی آن زمان و دهها میلیونی کنونی را صادر کردند کمتر کسی فکر می‌کرد که بسیج به جایگاهی برسد که هر مشکلی در هر زمینه‌ای با هر سختی برای مردم حادث شود وارد عرصه می‌شود و مشکلات را به نحو شایسته ای برطرف می‌کند.

وی ادامه داد: زمانیکه جبهه استکبار پشت سر صدام ملعون و معدوم خیانتکار حاضر شدند، این بسیجیان بودند که ۸ سال دفاع جانانه و قهرمانانه برای حفظ تمامیت ارضی و حفظ کیان اسلامی انجام دادند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اظهار کرد: امروز در مقابله با این مهمان ناخوانده ویروس کرونا بسیج وارد عرصه شده است و آنچه در توان دارد وارد صحنه کرده است.

وی با اشاره به فرمان رهبر انقلاب به نیروهای مسلح به ویژه بسیج برای ریشه کنی کرونا و کمک به مردم و دولت وارد عرصه شوند، بیان کرد: از آن زمان تاکنون، بسیجیان استان البرز هر آنچه در توان داشتند برای کاهش آلام مردم وارد عرصه کردند.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه این مرکز واکسیناسیون به همت و انگیزه خواهران و برادران بسیجی راه اندازی شد، تصریح کرد: این مرکز اولین مرکز واکسیناسیون به عنوان اولین شهید مدافع سلامت شهید مصطفی پیران در البرز راه اندازی شد.

وی خاطر نشان کرد: این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کشور در استان البرز نیز، محسوب می‌شود که به همت بسیجیان، مسئولان و خیرین البرز راه اندازی شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه با تلاش و همت دولت انقلابی و مردمی واکسن به میزان کافی و با تعداد بالا وارد کشور شده، گفت: اکنون وظیفه ماست با سرعت بیشتری نسبت به واکسیناسیون مردم اقدام کنیم، چرا که تنها راه برون رفت از این بیماری واکسیناسیون همگانی است.

وی با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس ۶ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در البرز راه اندازی می‌شود، متذکر شد: طی ۴۰ روز گذشته ۱۴ مرکز واکسیناسیون برای کمک به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی البرز راه انداری شد.

error: Content is protected !!