بحران کرونا در لیردف شهرستان جاسک

عبدالعظیم احمدپور در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به روند افزایشی موارد کرونا در جاسک گفت: آمار ابتلاء به کرونا در سطح شهرستان جاسک بخش لیردف روند افزایشی و نگران کننده دارد.

وی افزود: با فوت دو مورد بیمار کرونایی بستری شده و در حال حاضر آمار ۸ بیمار مبتلاء به کرونا از اهالی بخش لیردف با وضعیت نامساعد جسمی در قسمت مراقبت های ویژه بیمارستان شهرستان جاسک بستری است.

وی بیان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت بیشتر شکننده خواهد بود و رنگ بندی فعلی شهرستان جاسک در حالت بحرانی شدید قرار خواهد گرفت.

احمد پور اظهار داشت: سایر ارگان و نهاد ها و شهرداری لیردف، آحاد دهیار و شورا های اسلامی بخش لیردف با مشارکت و جدیتی تمام موضوع را به بزرگان و معتمدین، امامان و ائمه جمعه و جماعات و اهالی روستا ها ابلاغ و اطلاع رسانی کنند.

وی گفت: بنابر تشدید وضعیت بحرانی کرونا در شرق جاسک نسبت به لغو و عدم برگزاری مراسم عبادی نماز جمعه این هفته در سراسر بخش لیردف از سوی دهیار و شورا های اسلامی و امامان جمعه و جماعات اقدام شود.

وی تاکید کرد: در صورت برگزاری مراسم نماز جمعه تمهیدات لازم دهیار و شورا های اسلامی و امامان و ائمه جمعه و جماعات نسبت به رعایت و حفظ کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده الزامی از ماسک در دستور قرار گیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک در ادامه از مردم خواست از برگزاری هرنوع مراسمات و دورهمی ها و دید و بازدید های خانوادگی در سطح بخش لیردف جاسک ممانعت و خودداری شود.

error: Content is protected !!