بستری ۳۷۹ بیمار کرونایی در بیمارستان های رشت

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح اللهی پیش از ظهر دوشنبه در پنجاه و سومین جلسه ستاد کرونا شهرستان رشت ضمن گرامیداشت لیالی قدر، گفت: امیدواریم به برکت ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر امسال شاهد از ریشه کن شدن ویروس کرونا باشیم.

فتح اللهی با اشاره به هوشمندی ویروس کرونا و با بیان اینکه عدم توجه به دستور العمل های بهداشتی و عادی انگاری می‌تواند این ویروس را دوباره به اوج برساند، ادامه داد: همه باید با مشارکت و همکاری فرصت اوج گیری دوباره را از ویروس کرونا بگیریم.

وی با بیان اینکه میزان آمار مرگ و میرها و تعداد بستری و مبتلایان به کرونا نشان دهنده این بوده هر کجا دستور العمل ها رعایت نشود شاهد اوج گیری کرونا خواهیم بود، افزود: بر اساس مصوبات مقرر شده از سالن‌های ورزشی به عنوان مراکز تزریق واکسن استفاده شود.

فتح اللهی افزود: در حال حاضر ۳۷۹ بیمار کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های شهرستان رشت بستری هستند.

فرماندار رشت در ادامه با اشاره به وجود برخی اتفاقات تأثیرگذار در جوامع، انتخابات را یکی از آنها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب دانست و ادامه داد: دموکراسی و نظر مردم برای جمهوری اسلامی بسیار مهم است.

فتح اللهی با بیان اینکه انتخابات تعیین سرنوشت یک کشور به دست مردم همان کشور است، اضافه کرد: سهل انگاری نسبت به این موضوع مطلوب نیست و مشارکت مردم بسیار مهم است. در این میان عملکرد مسئولان نیز در رضایت و عدم رضایت عمومی نقش آفرین بوده و سبب دلگرمی مردم خواهد شد.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه همه مسئولان باید در این زمینه حساسیت کافی را داشته باشند، افزود: اینکه چه کسی انتخاب شود و چه معیاری در شخص مقابل هم می‌بینید بسیار مهم است.

0
error: Content is protected !!