تامین نشدن تجهیزات ضروری دلیل تاخیر افتتاح بیمارستان شفای سقز

 بیمارستان شفای سقزمدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تامین نشدن تعدادی از تجهیزات پزشکی ضروری هیئت امنایی در اثر شیوع کرونا ویروس را دلیل اصلی عدم افتتاح بیمارستان ۲۳۵ تخت خوابی شفای سقز بیان کرد.

به گزارش ایسنا آرزو فلاحی امروز(۲۱فروردین) ضمن اشاره به خاتمه یافتن پروژه احداث بیمارستان شفای سقز، اظهار کرد: با تلاش ها و هماهنگی های صورت گرفته، پروژه احداث بیمارستان ۲۳۵ تخت خوابی شفای سقز در اسفند ماه خاتمه یافت که با بهره برداری از آن ظرفیت ارائه خدمات درمانی در استان ارتقای چشمگیری خواهد داشت.

وی به موانع پیش روی افتتاح و به بهره برداری رسیدن بیمارستان مذکور اشاره کرد و گفت: با شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور و استان، متأسفانه تعدادی از تجهیزات بسیار ضروری بیمارستان شفای سقز که قرار بود از طرف هیئت امنا تامین شود، تحویل دانشگاه داده نشد و بنابراین عملا افتتاح بیمارستان امکانپذیر نشد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه به پیگیری های بسیار مجدانه رئیس و سایر مسئولین دانشگاه جهت ارائه خدمات در این بیمارستان اشاره و خاطرنشان کرد: به محض تحویل تجهیزات مذکور از طرف هیئت امنا، پروسه افتتاح بیمارستان شروع و مردم از خدمات درمانی آن بهره مند می شوند.

error: Content is protected !!