تاکید ولایتی بر درمان همه بیماران مراجعه کننده به بیمارستان دانشوری

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا،‌ جلسه فوق‌العاده شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با موج پنجم و افزایش مراجعه بیماران به اورژانس کرونای این مرکز به ریاست «علی اکبر ولایتی» و معاونان و مسوولان بخش‌های مختلف بیمارستان برگزار شد.

در این نشست فوق العاده بررسی و  بسیج تمامی امکانات و تجهیزات مرکز برای ارائه خدمات حداکثری درمانی به هموطنان در دستور کار قرار گرفت.

راهکارهای ارائه خدمات بیشتر متناسب با شرایط جدید که به دلیل افزایش سه برابری مراجعه کنندگان طی هفته اخیر در پیک پنجم کرونا از حساسیت ویژه‌ای برخوردار شده در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

ولایتی در این نشست ضمن تاکید بر حضور فعال همه اعضای کادر پزشکی و پرستاران برای پاسخگویی سریع و به موقع به بیماران و  خدمات دهی به بیماران گفت: بیمارانی که برای نخستین بار مراجعه می‌کنند و آنهایی که ارجاعی از بیمارستان‌های دیگر هستند، حتما باید تحت درمان قرار گرفته و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

رییس بیمارستان مسیح دانشوری افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیمارستان مسیح دانشوری با جدیت و تلاش در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور داشته و در حال حاضر هم باید با تمام توان و همراهی کادر درمانی بر این مهم تمرکز داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه حتی الامکان هیچ مراجعه‌کننده‌ای از هر نوع و از هر شدتی بدون دریافت خدمات درمانی بیمارستان را ترک نکند،‌ گفت: دست اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.

ولایتی با تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزانه و مجدانه، مقاومت، ایستادگی و مجاهدت کردند، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.

error: Content is protected !!