دانش‌آموزان در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی استعدادیابی می‌شوند+پوستر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی و همکاری جامعه گیاه درمانی ایران «باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی» دانش‌اموزان ایرانی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی استعدادیابی می‌شوند.

شناسایی نگرش‌های خلاقانه، استعدادها و توانمندی‌های گروه سنی دانش‌آموزی در حوزه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی از جمله اهداف عمده این جشنواره عنوان شده است.

چنین رویدادهایی می‌توانند زمینه‌ساز احیاء کاربرد گیاهان دارویی، ترویج زندگی سالم در جامعه، گسترش تحقیق و پژوهش در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و شناسایی و پرورش ایده‌های نوآورانه در این حوزه باشند؛ این جشنواره در اردیبهشت ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد.

دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی می‌توانند به‌صورت انفرادی یا گروهی و پس از مطالعه شیوه‌نامه جشنواره در یکی از محورهای «ماکت یا کارسازه»، «روزنامه دیواری»، «انشاء نویسی»، «مقاله علمی» و «بخش خلاقیت یا آزاد» شرکت کنند و آثار خود را به صورت فایل pdf یا تصویر به آدرس رایانامه باشگاه دانش‌آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی (s_clubherb@ihms.ir) ارسال کنند.

همچنین، دانش آموزان علاقمند ایرانی می‌توانند آثار خود را از طریق پست به دبیرخانه برگزاری جشنواره به آدرس شهرری، میدان ساعی، جنب فروشگاه رفاه، جامعه گیاه درمانی ایران؛ کد پستی ۱۸۴۳۷۱۴۶۳۳)ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۹۳۹۴۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند.

 ثبت‌نام و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از ۲۵ آذر ماه آغاز و تا ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

طب سنتی , طب ایرانی , گیاهان دارویی ,

انتهای پیام/

error: Content is protected !!