رژیم لاغری مهران غفوریان موثرتر است یا رژیم لاغری ادل؟

رژیم لاغری مهران غفوریان و مقایسه آن با رژیم ادل خواننده انگلیسی، این روزها در بین اخبار هنرمندان موضوع داغی شده است. مهران غفوریان هنرمند ۴۶ ساله‌ای که در زمینه بازیگری، کارگردانی، فیلم‌نامه‌نویسی و مجری‌گری فعال است و در سال‌های اخیر کاهش وزن زیادی داشته و رژیم لاغری مهران غفوریان را به موضوع علاقمندی طرفدارانش تبدیل کرده است.

در ویدیویی که اخیرا در سایت تغذیه بهاره غفاری گزارشی از  رژیم لاغری مهران غفوریان، منتشر شده که این هنرمند ایرانی در رقابت برای کاهش وزن، خود را در برابر ادل خواننده انگلیسی برنده اعلام می‌کند.

 رژیم لاغری مهران غفوریان موثرتر است یا رژیم لاغری ادل؟

رژیم لاغری مهران غفوریان چطور عمل کرد؟

مهران غفوریان با کاهش وزن ۵۴ کیلوگرمی رکورد ادل را در رژیم لاغری شکسته است. رژیم لاغری مهران غفوریان در حالی موفق‌تر از رژیم لاغری ادل بوده که این خواننده انگلیسی هم مثل بسیاری دیگر از سلبریتی‌ها برای موفق شدن در انتخاب پکیج‌های رژیم به مشاوره متخصصان رژیم و لاغری روی آورد و این بار با یک برنامه لاغری منسجم موفق شد به کاهش وزن و تناسب اندام دست پیدا کند.

شباهت‌های رژیم لاغری ادل با رژیم لاغری مهران غفوریان

در طراحی برنامه رژیم لاغری توجه به ویژگی‌های اختصاصی سبک زندگی و سلامت هر فرد اهمیت زیادی دارد. برنامه غذایی باید جوری تنظیم شود که فرد ضمن پیشرفت در راه تناسب اندام دچار عوارضی مانند ضعف، ریزش مو و چروک شدن پوست نشود.

این ملاحظات سلامتی درباره رساندن مواد مغذی لازم به بدن، درباره هنرمندان و سلبریتی‌ها اهمیت بیشتری دارد چرا که موفقیت شغلی این افراد با حفظ ظاهر مناسب بستگی نزدیک دارد.

درباره جزییات رژیم لاغری مهران غفوریان و نیز رژیم لاغری ادل اطلاعات دقیقی در دست نیست اما با توجه به مصاحبه‌های مختلف این دو سلبریتی می‌توان موارد زیر را به عنوان اشتراکات و شباهت‌های برنامه کاهش وزن آنها مورد توجه قرار داد:

اهمیت تناسب برنامه غذایی با بیماری‌های زمینه‌ای در رژیم لاغری

در شرایطی که فرد مبتلا به چاقی، بیماری زمینه‌ای نداشته باشد، متخصصان تغذیه در تجویز برنامه غذایی و کاهش حجم خوراک روزانه دقت زیادی می‌کنند. ملاحظات پزشکی از نظر یک متخصص تغذیه در زمان رژیم لاغری یا رژیم چاقی، رساندن مواد مورد نیاز برای حفظ روند عادی متابولیسم به بدن است.

اما وقتی فرد چاق دچار بیماری‌های زمینه‌ای باشد، دقت در برنامه‌ریزی تغذیه خیلی حساس‌تر می‌شود. 

رتصویر مهران غفوریان در جشن حافظ سال ۹۵ و قبل از شروع رژیم لاغری

مهران غفوریان به گفته خودش بعد از عمل جراحی مفصل پا به توصیه پزشکان، رژیم لاغری را شروع کرد و مشاوران تغذیه به او درباره مراقبت‌های بعد از عمل توصیه‌های زیادی کرده بودند. مواردی که مسلما شامل رعایت رژیم غذایی دقیق برای رساندن مواد معدنی مناسب برای ترمیم بافت‌های غضروفی و استخوانی بوده است.

رژیم لاغری ادل هم که بعد از یک دوره بیماری، عمل جراحی و سال‌ها درگیری با افسردگی آغاز شد، مطابق مشاوره پزشکان و متخصصان تغذیه، جوری تنظیم شده که عوارضی در متابولیسم بدن ایجاد نکند.

اهمیت اراده و تداوم در رعایت رژیم لاغری

مهران غفوریان را اگر در سال‌های اخیر دنبال کرده باشید، تداوم در برنامه رژیم لاغری او به خوبی مشهود است. این هنرمند محبوب کشورمان با تداوم در برنامه غذایی و رژیم لاغری توانست در طول ۴ سال با تقویت اراده به برنامه لاغری متخصصان تغذیه وفادار باشد و کم‌کم موفقیت چشم‌گیری در کاهش وزن بدست آورد.

مرور تصاویری که از جشن حافظ سال ۹۵ منتشر شد، نشان می‌دهد از آن زمان برنامه غذایی و رژیم لاغری مهران غفوریان آغاز شده و تا امروز می‌توان به مرور اثرات شگفت‌انگیز این اراده و توجه به اصول زندگی سالم را در ظاهر این هنرمند مشاهده کرد.

رژیم لاغری ادل هم مطابق گفته‌های خود این هنرمند چندین بار شکست خورده و تنها بار آخر که با هدایت مربی متخصص تغذیه و رژیم درمانی، در سبک زندگی خود تغییر ایجاد کرده، نهایتا موفق شده که کاهش وزن قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

اهمیت انگیزه روانی و قدرت روحی برای رعایت رژیم لاغری

کم کردن وزن نوعی مبارزه است و نیاز به الزام و تعهد دارد. موفقیت برای لاغر شدن بستگی به میزان آمادگی ذهنی و روانی برای مواجه شدن با این مبارزه دارد.

انگیزه مهران غفوریان از رژیم لاغری

متخصصان تغذیه و رژیم درمانی روش‌های ویژه‌ای را برای مبارزه رژیم لاغری که حتی ممکن است در کوتاه مدت به شکست انجامد، پیشنهاد می‌کنند. انگیزه روانی برای ادامه ،مهمترین تکیه‌گاهی است که فرد مبتلا به چاقی می‌تواند از آن برای ادامه راه کمک بگیرد.

مهران غفوریان بارها در مصاحبه‌های خود یادآوری کرده که انگیزه او از پذیرش سختی‌های رژیم غذایی لاغری، دخترش هانا است و اینکه رژیم لاغری به او کمک کند تا پدر سالمی برای دخترش باشد.

راز موفقیت رژیم لاغری در برنامه‌ریزی غذایی و انگیزش‌های روانی است

به گفته بهاره غفاری متخصص تغذیه و رژیم درمانی، فرآیند کاهش وزن در ابتدا با سرعت زیادی اتفاق می‌افتد ولی بعد از مدتی تغییرات در وزن به شدت کند می‌شود و همینجاست که گریز از ناامیدی و تداوم برنامه غذایی و رژیم لاغری اهمیت حیاتی پیدا می‌کند. 

بهاره غفاری که مشاوره رژیم لاغری مهران غفوریان را بر عهده دارد از اهمیت انگیزه‌های روانی می‌گوید و اینکه تمرکز بر هدف و امیدوار ماندن چقدر می‌تواند از استرس‌ها و فشار روانی کم کند و فرد مبتلا به چاقی را از زیر بار این فشارها آزاد کند.

بهاره غفاری مشاوره رژیم لاغری مهران غفوریان

پیروی از سبک زندگی سالم شامل مصرف غذاهای خوب، فعالیت‌های هوشمندانه و مناسب، روابط اجتماعی، گردش در طبیعت و مواردی از این دست به افراد کمک می‌کند انگیزه روانی لازم برای تداوم رژیم لاغری را در خود پرورش دهند.

بهاره غفاری که در زمینه مشاوره لاغری به بسیاری از چهره‌های معروف در حوزه سینما و تلویزیون کمک کرده برنامه‌ریزی رژیم‌های غذایی تناسب اندام را وقتی با انگیزش روانی مناسب ترکیب شوند راز موفقیت رژیم‌های لاغری و چاقی می‌داند.

error: Content is protected !!