مجاهدت مدافعان سلامت در پاندمی کرونا درسنامه ایثار و فداکاری است

به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام عین اللهی، در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دوران هشت سال دفاع مقدس، مجاهدت‌های جامعه سلامت در رویارویی با پاندمی کرونا و تقدیم شهدای بسیار در صیانت از سلامت جامعه را درسنامه ای از ایثار، فداکاری و عمل به مسئولیت الهی، عنوان کرد.

متن پیام وزیر بهداشت

تاریخ گهربار و پر حماسه این سرزمین همواره بیانگر تجلی و تأسی راست قامتان و دلباختگان عرصه جهاد و شهادت به مولا و مقتدای خویش حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که در روز عاشورا نوای “هل من ناصر ینصری” را بر جهان طنین افکن بودند و امروز پاکبازان راستین امامت و ولایت، شجاعانه و عاشقانه با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و مقتدای خود را رقم می‌زنند.

هشت سال دفاع مقدس، حکایت از دوران طلایی و پر افتخار ملتی دارد که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد، بنابراین ما وظیفه داریم که دستاوردهای دفاع مقدس را برای نسل جوان امروز تبیین کنیم تا اخلاق، مهربانی و از خودگذشتگی شهیدان را الگوی خود قرار دهند.

جامعه سلامت کشور پر افتخارمان در تمام ادوار دشوار تاریخ معاصر ایران دوشادوش ملت ایران ایستاده و تخصص، مسئولیت و اعتبار خویش را در طبق اخلاص نهاده است. در طول سال و ماه‌های اخیر با صف آرایی و مبارزه‌ای قهرمانانه و شهادت گونه در برابر ویروس کرونا، یک بار دیگر نام و آوازه خود را در دل‌ها و جان‌ها مردم ایران اسلام طنین انداز و جاودانه ساخت.

مجاهدت‌های جامعه سلامت در رویارویی با پاندمی کرونا و تقدیم شهدای بسیار در صیانت از سلامت جامعه، درسنامه ای از ایثار، فداکاری و عمل به مسئولیت الهی است.

یاد و خاطره دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم.

error: Content is protected !!