مشاوره پزشکی با زوپ

مشاوره پزشکی با زوپ

شاید برای شما هم پیش آمده که با مشاهده علایم نا معمول در سیستم بدن خود نگران شوید اما منشا آن را ندانید؟ یا زمانی که به پزشک مراجعه می‎کنید به شما بگوید که مشکل شما در زمینه‎ی تخصصی او نیست و شما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع دهد؟

زوپ یک اپلیکیشن پزشکی است که به شما کمک می‎کند در هر زمانی حتی روزهای تعطیل با پزشک متخصص ارتباط برقرار کنید و مشاوره پزشکی دریافت کنید. به کمک این اپلیکیشن شما می‎توانید در زمان و هزینه‎های خود صرفه جویی کنید و لازم نیست دیگر برای پرسیدن یک سوال هزینه‎های ویزیت هنگفت پرداخت کنید. همچنین در مواردی که پزشک تشخیص دهد بیماری و مشکل شما مربوط به تخصص او نیست وجه شما عودت می‎شود و می‎توانید توسط متخصص مرتبط به خود ویزیت شوید.

مزایای زوپ

  زوپ معتقد است ویزیت آنلاین هرچند نمی‎تواند جایگزین ویزیت حضوری شود اما می‎تواند در روند تشخیص و درمان به بیمار کمک شایانی داشته باشد. از مزایای این اپلیکیشن می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان با جلوگیری از انتظار در صف‎های نوبت دهی حضوری
 • صرفه جویی در هزینه‎ها به کمک تعرفه‎های پایین ویزیت آنلاین
 • دریافت مشاوره پزشکی بدون محدودیت‎های زمانی و مکانی

چرا زوپ

 • پزشکان زوپ از پزشکان مطرحی هستند که به کمک این اپلیکیشن شما می‎توانید در کوتاه‎ترین زمان از آن‎ها نوبت ویزیت دریافت کنید
 • سرعت بالادر پاسخگویی مشاوره‎های متنی
 • ثبت بیشترین رضایت بین اپلیکیشن‎ها مشابه
 • کیفیت بالای ارتباط‎های تصویری
 • عودت مبلغ به کاربر در صورت عدم رضایت

ویزیت آنلاین

با استفاده از این اپلیکیشن می‎توانید به صورت تصویری و یا متنی با پزشک خود ارتباط برقرار کنید. این ویزیت بنا به دلخواه شما می‎تواند به صورت تصویری و یا متنی باشد.

 • ویزیت متنی
 • پس از انتخاب پزشک خود فرم ویزیت متنی را پر می‎کنید سپس سوال خود را به انضمام عکس‎های مرتبط با بیماری برای پزشک ارسال می‎کنید تا پزشک در اولین فرصت پاسخ سوال شما را دهد. این گفت و گو تا جایی که کاربر پاسخ سوال خود را دریافت کند ادامه پیدا می‎کند.
 • ویزیت تصویری

در این نوع ویزیت نیز کاربر پس از انتخاب پزشک نوبت ویزیت خود را رزرو می‎کند تا در زمان رزرو شده پزشک از طریق اپلیکیشن زوپ با وی تماس بگیرد.

نوبت دهی آنلاین

  برای دریافت نوبت ویزیت حضوری از پزشک مورد نظرتان فقط کافی است وارد سایت getzoop.com  زوپ شوید و از قسمت نوبت دهی آنلاین گروه پزشکی خود را انتخاب کنید و نزدیک‎ترین زمان خالی پزشک خود را رزرو قطعی کنید.

مشاوره پزشکی با زوپ

متخصص زنان

  بانوان نسبت به دیگر افراد به دلیل تحولات سیستم بدن‎شان در معرض بیماری‎های بیشتری قرار دارند که در صورت عدم رسیدگی به موقع باعث بروز مشکلات فراوانی می‎شود. یکی از رشته‎های علم پزشکی تخصص زنان است.

  متخصص زنان پزشکی است که در این زمینه تحصیل کرده تا به مشکلات زنان و بیماری‎های مربوط به دستگاه تناسلی آن‎ها بپردازد. این رشته به چند شاخه‎ی زنان ، جراحی زیبایی زنان ، نازایی و سرطان‎های زنان تقسیم می‎شود که در زوپ هر کدام به تفکیک است و می‎توانید به راحتی پزشک متخصص مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

مراجعه به پزشک زنان

  پر واضح است که به محض مشاهده‎ی علائمی از بیماری باید به پزشک متخصص آن مراجعه کنیم اما در رابطه با پزشک زنان موضوع اندکی متفاوت است. زیرا بانوان باید به طور مکرر به پزشک مراجعه کنند که یا از سلامت خود اطمینان حاصل کنند و یا در صورت وجود بیماری، در مراحل اولیه تشخیص و درمان شوند.

اما بنا بر باور غلطی که بین مردم رایج است متاسفانه عده شرم از حضور در مطب پزشک و مطرح کردن مشکلات خود دارند ممکن است این موضوع باعث ‎شود تا آسیب‎های جدی ببینند و عوارض خطرناک آن به طور بلند مدت بر بدن فرد باقی بماند. یکی دیگر از مزیت‎های استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی این است که فرد می‎تواند بدون ترس از قضاوت به صورت ناشناس با پزشک معاج خود ارتباط برقرار کند و موضوعاتی که به دلیل شرم و یا مسایل دیگر به صورت حضوری نمی‎توانست مطرح کند را به راحتی با وی در میان بگذارد.

بیماری های زنان

  همانطور که پیشتر مطرح شد زنان به دلایل مختلف مانند دوره‎ی عادت ماهانه و یا بارداری، نسبت به دیگر افراد در معرض خطرات بیشتر و مستعد بیماری‎های مخلتفی هستند که در صورت عدم آگاهی از علایم و یا عدم مراجعه‎ به موقع به پزشک متخصص ممکن است نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگر افراد خانواده ایجاد مشکل کنند. برخی از این بیماری‎ها شامل بیماری‎های مقاربتی، سرطان سینه و دستگاه تناسلی، حاملگی خارج از رحم، عفونت دستگاه تناسلی، مشکلات مربوط به لگن، بی‎اختیاری در مدفوع و ادرار، فیبرم رحم، اختلالات هورمونی، ناهنجاری‎های مادرزادی دستگاه تناسلی و… می‎شود که با مراجعه به موقع به پزشک متخصص زنان قابل تشخیص و درمان هستند.

کد تخفیف ۳۰ درصدی ویژه کاربران عصر ایران: شما می توانید در صورتیکه اپلیکیشن زوپ را تا یک هفته از زمان انتشار این پست نصب کنید به مدت ۱ ماه از کد تخفیف سی درصدی zoop30 برای مشاوره های آنلاین زوپ با تمام پزشکان آن استفاده کنید.

اپلیکیشن زوپ را می تواند از بازار یا گوگل پلی استور دانلود کنید. کاربران آیفون فعلا می توانند از نسخه تحت وب زوپ استفاده کنند.

error: Content is protected !!