۵ بیمارستان جدید آماده تحویل به وزارت بهداشت است

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «علی نبیان» با بیان اینکه همزمان با آغاز شیوع کرونا در کشور تلاش مضاعفی برای تکمیل زیرساخت‌های درمانی مورد نیاز شد، گفت: نتیجه تلاش مجموعه فنی – مهندسی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در دوران کرونا تاکنون تحویل ۹ پروژه بیمارستانی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: پنج پروژه بیمارستانی دیگر نیز آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در میان آنها چهار بیمارستان قابلیت تجهیز و پذیرش بیمار دارد.

نبیان با اشاره به دشواری فعالیت‌های عمرانی در دوران کرونا ادامه داد: تلاش کردیم پشتیبان کادر درمان کشور باشیم و زیرساخت‌های لازم برای فعالیت آنها را فراهم کنیم.

وی به برخی از بیمارستان‌های افتتاح شده در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: بیمارستان‌هایی مانند لنگرود، بهشهر، سقز و سینا زرند همه در روزهایی به بهره‌برداری رسیدند که نیاز به فضای مطلوب برای خدمات‌دهی به بیماران وجود داشت.

نبیان تأکید کرد: با وجود تنگناهای مالی، تکمیل بناهای بیمارستانی در اولویت این سازمان قرار دارد.

به گزارش ایرنا، «علی نبیان»، معاون وزیر راه و شهرسازی در دی گذشته گفت: پنج بیمارستان در مناطق مختلف کشور تا پایان دولت تدبیر و امید بهره‌برداری می‌شود.

وی همچنین افزود: بیمارستان‌های مهدی شهر، تکاب، جهرم، تربت حیدریه و گچساران از جمله این طرح‌هاست که تا خرداد سال ۱۴۰۰ بهره برداری می‌شود.

error: Content is protected !!