آغاز ثبت‌نام رایگان در "کارگاه آموزشی طب سنتی و کرونا"

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ برنامه آموزشی “گذر از کرونا؛ در پناه طب سنتی ایران” به‌همّت مرکز مشاوره کرونای دانشکده طبّ سنّتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به‌صورت رایگان و برای مخاطبان مختلف (از دانش‌آموزان تا پزشکان) در حال برگزاری است.

برای ثبت‌‌نام در “کارگاه آموزشی گذر از کرونا با کمک تدابیر آموزه‌های طب سنتی” می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید؛ شرکت در این کارگاه برای عموم آزاد است.

در این برنامه آموزشی که تاکنون ۵ دوره برگزار شده است تلاش می‌شود با زبانی ساده، راه‌های تقویت سیستم ایمنی بدن برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بیان شود.

حقایق علمی درباره ماسک و آزمایشهای تشخیصی کرونا، اصول صحیح قرنطینه، پیشنهادهایی برای آرامش بیشتر، قواعد تغذیه و سبک زندگی صحیح در دوران کرونا، اعتدال در بهداشت، درمانهای ساده بیماری در منزل و… از مهمترین عناوین آموزشی این دوره هستند.

استقبال گسترده اقشار مختلف مردم از این آموزشها و بازخوردهای مثبت دریافت‌شده نشان می‌دهد که تبیین صحیح ابعاد بیماری کرونا بر اساس آموزه‌های طبّ سنّتی ایران می‌تواند به کاهش اضطراب و نگرانی مردم، کاهش مراجعات غیرضروری به بیمارستانها و مراکز درمانی و بهبود سریع‌تر بیماران سرپایی منجر شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

error: Content is protected !!