افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در ورزشگاه تختی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حق شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی کامبیز مصطفی پور شهردار منطقه و تعدادی از مدیران ارشد شهری در روند بازدید از پروژه‌های شاخص فرهنگی و سلامت محور در مراسم افتتاح و بهره برداری از نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونای منطقه ۱۴ که با حضور علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا و مدیران مرکز بهداشت شرق تهران برگزار شد، حضور یافتند.

این مرکز که با مشارکت مرکز بهداشت شرق تهران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و شهرداری به عنوان دومین مرکز واکسیناسیون خودرویی شرق تهران در ورزشگاه تختی آغاز به کار کرد؛ با هدف افزایش روند واکسیناسیون و کیفیت ارائه خدمات به شهروندان در کنار ۵ مرکز سلامت محور منطقه که در دوران شیوع کرونا خدمات واکسیناسیون به شهروندان ارائه می‌کنند، از ساعت ۹ تا ۱۳ آماده خدمت رسانی به شهروندان دارالمومنین تهران است.

در ادامه این بازدیدها روند بهسازی آرامستان های دولاب مورد بررسی قرار گرفت و حق شناس رسیدگی به این تکه تاریخی را مثبت ارزیابی کرد.

کامبیز مصطفی پور نیز با اشاره به علاقه‌مندی شهروندان دارالمومنین تهران به حفظ هویت محل زندگیشان، توجه شورای اسلامی شهر تهران به حفظ این میراث تاریخی و فرهنگی را ارزشمند برشمرد.

رصد وضعیت میدانگاه شهری امیرکبیر در محله شکوفه به عنوان بزرگترین میدانگاه‌های شهری و پروژه شاخص منطقه ۱۴، از دیگر برنامه‌های این بازدید میدانی بود.

error: Content is protected !!