مرکز تجمیعی واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در دارآباد افتتاح شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی و تبلیغات نیروی زمینی سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد اخوان در آیین افتتاحیه مرکز واکسیناسیون معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه در دارآباد تهران اظهار داشت: تلاش‌های مسوولین مجموعه ورزشی شهدا قابل ستایش است و این مجموعه می‌تواند کمک شایانی به واکسیناسیون کند.

وی با تاکید بر اهمیت و نقش واکسیناسیون در مدیریت کرونا خاطرنشان کرد: ماموریت تیپ ویژه صابرین با انگیزه جهادی برای کمک به سلامت مردم در زمینه واکسیناسیون انجام شد و ما از این تلاش ها تقدیر می‌کنیم.

سردار اخوان با بیان این که خدمت به مردم باید با حداکثر تکریم باشد و این از مولفه‌های قدرت ما است، یادآور شد: تکریم حداکثری مردم شامل جلوگیری از ایجاد صف انتظار، تسریع در واکسیناسیون، رفتار درست، انسانی و اخلاقی است.

معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه اضافه کرد: مردم همکاری بسیار خوبی با مجموعه بهداشت و درمان دارند و ما باید با حداکثر تکریم به مردم خدمت‌رسانی کنیم.  

سرتیپ اخوان با تاکید بر این که مجموعه واکسیناسیون شهدا می‌تواند شبانه روزی باشد، اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه برای خدمت به مردم بسیج شده است و آمادگی راه اندازی مراکز واکسیناسیون بیشتر را دارد. ما می‌توانیم یک الگوی جهانی سلامت و واکسیناسیون ارائه دهیم و افراد بالای ۱۸ سال را به سرعت واکسن بزنیم.

وی تصریح کرد: ارتقای خدمات با همیاری و همکاری همه دستگاه‌ها می‌تواند زمینه ساز موفقیت دست‌اندرکاران واکسیناسیون باشد.

گفتنی است در این مراسم علیرضا زالی رییس ستاد کرونای استان تهران و مسوولین ارشد تیپ ویژه صابرین حضور یافتند.

error: Content is protected !!